Крок вліво – розстріл: нардеп розповів, як вирішити головну проблему Києва


Народний депутат України від ВО “Батьківщина” Олексій Кучеренко, якого називають кандидатом в міські голови Києва, заявив, що головною проблемою в Києві є порушення генерального плану забудови міста, що призвело до незворотних наслідків.

Про це він розповів в ефірі “Апостроф TV”.

“В Києві є генеральний план забудови міста 2002 року, який почали порушувати, на жаль, відразу після його прийняття. В Києві почалася плямова забудова, яка триває до сьогодні. На тому місці, де планувалися об’єкти соціальної сфери, транспортні розв’язки, зараз виросли великі торгово-розважальні центри. Це вже призвело до незворотних наслідків”, – заявив Кучеренко.

Виходом з ситуації, на думку нардепа, є розробка фахівцями стратегічного плану розвитку Києва.

Читайте також:  “Величезні металеві двері придавили дитину повністю”: НП у столичній лікарні. Хлопчик отримав жахливі травми

“Те, на що зараз перетворюється Київ, не дуже придатне до життя. Людям, можливо, й непогано, але транспорту немає куди їхати. І такі випадки по всьому Києву – візьміть вулицю Борщагівську, недобудовані розв’язки, мости, тунелі. Сьогодні Києву треба сучасний стратегічний план на 10 років, відступ від якого на крок вправо-вліво – розстріл”, – пригрозив ймовірний кандидат на посаду міського голови Києва.

За словами Кучеренка, в нього є команда фахівців, з якою він готовий приступити до розробки даного плану і вирішення господарських і транспортних проблем столиці.

Джерело.Категорії: