Скільки пацієнти платять за медикаменти під час лікування від “ковіду”


Керівники кількох медичних закладів Львова озвучили суми, які витрачають хворі на лікування від “ковіду”.

У лікарнях, де приймають хворих на коронавірус, кількість пацієнтів не зменшується, а місць інколи бракує. Сімейні лікарі намагаються лікувати на дому, однак часто необхідна госпіталізація, а це – додаткові витрати, йдеться в ефірі ТРК Перший Західний.

“Кисень також належить до категорії медикаментів і його ми маємо в першу чергу подати. Оці 20%  це буде кисень. В пропорції десь 85% вони мусять купляти. Якщо є вже пневмонія і 40% ураження легень, насправді це дороге задоволення не тільки для держави, а й для пацієнта. Приблизно це від 40 до 50 тисяч гривень. Це сердня ціна”, – говорить генеральний директор КЗ ЛОР “Львівська обласна клінічна лікарня” Михайло Гичка.

Читайте також:  В Україні (Чернівцях) зафіксовано перший випадок коронавірусу

За словами заступниці медичного директора “Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги” Наталії Мотринець сума залежить від тривалості лікування, ступеня важкості та наявності супутніх патологій.

Один день медикаментозного забезпечення пацієнта на стаціонарі у Львівському центрі легеневого здоров’я становить від 2 до 2,5 тисяч гривень, в реанімації – 6-7 тисяч. В той же час середній термін перебування хворого у лікарні – 14 днів.

Джерело.Категорії: