facebook

Зеленський пояснив, чому вирішив будувати дороги під час пандемії коронавируса

Швидкі тепер можуть оперативно добиратися до пацієнтів, пояснив президент.

Інфраструктура дуже важлива в боротьбі з пандемією, завдяки новим дорогам швидкі тепер можуть діставатися до хворих швидше.


Про це заявив він в інтерв’ю The New York Times.

“Багато звинувачень на мою адресу, мовляв, під час пандемії я приділяв багато часу інфраструктурі. Зараз люди побачили, що наші швидкі почали добиратися до хворих швидко”, – сказав він.

За словами глави держави, дороги дозволили і пожежним машинам оперативно добиратися до місць загоряння, зокрема під час лісових пожеж на Луганщині.

“А зараз не за добу можна доїхати, а з’явилася можливість добиратися за хвилини. Коли гасили пожежі, ми зберегли величезну кількість життів. Зараз ми бачимо, що інфраструктура важлива. Ми вже зробили, й це підтверджено, чотири тисячі кілометрів доріг у цьому році, що перевищує загальну кількість кілометрів доріг, зроблених за попередні 10 років”, – пояснив Зеленський.

Читайте також:  Долар ліг на дно: банки та обмінки змінили курс валют

Як вважає президент України, за рік зробили в 10 разів більше, ніж за десять років в сумі.

“Це, я вважаю, правильний крок. Скажу чесно, я цим дуже пишаюся, вважаю, що тут усі ми спрацювали”, – підкреслив Зеленський.

Президент підкреслив, що Україна має шанс за чотири-п’ять років побудувати всі інфраструктурні вузли. Крім того, окремою темою Зеленський виділив будівництво сполучення з окупованими територіями.

“Туди теж тепер добираються гуманітарні вантажі як з України, так і від Червоного Хреста. Там ми просто побудували мости, відкривали КПВВ – контрольно-пропускні пункти, цього не було. Те саме зробили на території, що прилягає до окупованого росіянами півострова Крим. Там теж відкрили сучасні КПВВ, люди приїжджають, вони можуть там отримати всі адміністративні, фінансові послуги, відпочити, прийняти душ”, – сказав Зеленський.

Джерело.Категорії: