facebook

Хтось зверху зацікавлений: Доктор Комаровський відреагував на мутацію коронавірусу

Лікар заспокоїв українців, зазначивши, що мутацій з початку року вже було сотні і немає ніяких даних, що новий штам небезпечніший за попередній.

Доктор Євген Комаровський заспокоїв українців з приводу паніки на рахунок мутації коронавірусу, яку виявили у Великій Британії. Медик зазначив, що спеціально опублікував нове відео на YouTube, щоб внести ясність для людей.


“Перше, що я хочу сказати. Створюється враження, що хтось там, нагорі, причому не знаю, як високо, зацікавлений, щоб ми всі перебували постійно в істеричному стані”, – зазначив заслужений український педіатр.

За словами доктора, в останні тижні в Україні стала згасати істерія з приводу COVID-19, люди трохи заспокоїлися, адже захворюваність дійсно пішла на спад. Кількість пацієнтів в лікарнях велика, але не збільшувалася. Також з’явилося багато інформації про вакцину та надії на її появу в Україні.

Читайте також:  Названо незвичні симптоми нестачі вітаміну D

“Але хтось там зверху явно не хоче, щоб ми заспокоїлися. Потрібен новий привід для істерики”, – сказав Комаровський.


Медик також наголосив, що таких мутацій коронавірусу, як у Британії, з початку року вже було сотні. Але не кожна мутація говорить про те, що вірус змінюється.

“Коли створюється вакцина, вона не створюється для окремого фрагмента молекули. Ця мутація вірусу не вплине на вакцинацію. Всі виробники вакцин вже підтвердили, що це мутація не вплине на них”, – чітко відповів Комаровський і додав, що немає ніяких даних, що новий штам коронавірусу небезпечніший за попередній.

Джерело.Категорії: