facebook

СБУ відреагувала на приїзд Morgenshtern в Україну: чи відбудуться концерти артиста

СБУ перевірила, чи може скандальний російський репер Morgenshtern перетнути кордон України та виступити з концертами влітку 2021 року. У державному органі заявили, що підстав для заборони на в’їзд артиста немає.

Нещодавно репер Morgenshtern (справжнє ім’я – Алішер Валєєв) оголосив, що в червні наступного року з’явиться з концертами в трьох містах України – Києві, Харкові та Запоріжжі. Видання “Радіо Свобода” звернулось з запитом в Службу безпеки України, аби перевірити правомірність появи співака в Україні.
У Службі безпеки України повідомили, що причин для недопущення Morgenshtern в Україну немає. Перевірка була проведена навесні 2020 року та може повторитися ближче до запланованих концертів, як щодо будь-якого громадянина країни-агресора. Тому в СБУ не поспішають стверджувати, що в червні 2021 року артист безперешкодно перетне державний кордон.


“На підставі запиту організатора гастрольних заходів здійснено перевірку запитуваного Вами громадянина РФ. Організаторам повідомлено, що на момент перевірки підстави для недопущення цього громадянина РФ до участі у гастрольній діяльності у Службі безпеки України відсутні”, – йдеться в повідомленні СБУ.

Читайте також:  Загрозам держбезпеці на кордонах країни успішно протидіє СБУ

Варто зазначити, що повернутися в Україну Morgenshtern планує після скандального виступу в Одесі. У грудні 2019 року артист зі сцени перед великою публікою назвав день жалоби з приводу трагедії в Одеському коледжі “йо**ною показухою”.

Джерело.Категорії: