facebook

Напівголу Полякову присоромили за українську мову: “Закон вийшов! Чому російською?”

Співачка розляглася на гамаку з мотузок, а під нею теплі води океану – фанати вже просять Олю повернутися.
Популярна українська співачка Оля Полякова, яка сама себе прозвала “Суперблондінокою”, зізналася, що її відпустка на Мальдівах закінчилася. Поки українці сидять вдома на карантині, є одна відрада – гарячі фото Полякової з Мальдів. Там зірка відпочивала разом з родиною.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Олі Полякової в мережі Instagram.


“Ну фсе!… на цей раз! Було чудово, як завжди тут! Скучила, а ви?)”, – підписала публікацію Оля Полякова.
На свіжих кадрах, які опублікувала Оля Полякова, можна помітити, як співачка розляглася на гамаку з мотузок, а під нею теплі води океану. Дійсно, картинка на фото дуже яскрава, з неї так і віє райською атмосферою.

Читайте також:  "Ти на Буковелі відпочиваєш, а наші діти і внуки без хліба сидять! Я не можу ліки купити!" - прихильниця Зеленського вимагає зниження тарифів. ВIДЕО

Віддані шанувальники буквально за кілька хвилин вже поставили тисячі лайків, а також почали коментувати публікацію: “Ми теж скучили”, “Гарно”, “Богиня”, “Сексуально”, красуня”, “Олечка, як завжди королева, а вода яка, наше Чорне море не конкурент”.

Коментарі до публікації, скріншот: Instagram
Коментарі до публікації, скріншот: Instagram

Також до Олі вже полетіли претензії за російську мову: “А чому російською? Оля будь послідовна!!!”.

Варто також нагадати нашим читачам, що Полякова, незважаючи на карантин, встигла відпочити і поскаржилася на те, що її відпустка добігає кінця. Про це стало відомо завдяки серії Stories Олі Полякової в мережі Instagram: “Рєбятушки, у нас останній день відпочинку. Дуже шкода, звичайно, буде їхати з цього раю. Але треба їхати додому, працювати. Це, звичайно, прекрасно, і прекрасно ось цією своєю безлюдністю”.

Джерело.Категорії: