У Росії висунули законопроєкт щодо блокування соцмереж


Комісія Ради Федерації з інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ в Росії пропонує внести в законодавство можливість блокування соцмереж за заклики до участі в незаконних акціях протесту.

Про це заявив голова комісії Олексій Пушков, пише Meduza.

За його словами, необхідно запровадити відповідну систему покарань за заклики до незаконних мітингів. Карати у Раді Федерації планують адміністративними штрафами або ж “тимчасовим або постійним блокуванням”.

“Деякі інтернет-платформи підійшли до тонкої грані, що відокремлює соцмережі від іноземних агентів, які представляють інтереси зарубіжним держав”, – йшлось у заяві Пушкова.

Читайте також:  Медведчук: Я сторонник восстановления экономических отношений с Россией

“Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, TikTok стали джерелом поширення серед громадян РФ закликів до масових безладів, інформації, спрямованої на їх схиляння чи інше втягнення у вчинення протиправних дій, зокрема становлять загрозу для життя і здоров’я інших громадян, а також недостовірної суспільно значимої інформації, поширюваної під виглядом достовірних повідомлень”, – такими словами описано в заяві Пушкова акції протесту на підтримку опозиціонера Олексія Навального 23 та 31 січня.

Джерело.Категорії: