facebook

У Росії висунули законопроєкт щодо блокування соцмереж


Комісія Ради Федерації з інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ в Росії пропонує внести в законодавство можливість блокування соцмереж за заклики до участі в незаконних акціях протесту.

Про це заявив голова комісії Олексій Пушков, пише Meduza.

За його словами, необхідно запровадити відповідну систему покарань за заклики до незаконних мітингів. Карати у Раді Федерації планують адміністративними штрафами або ж “тимчасовим або постійним блокуванням”.

“Деякі інтернет-платформи підійшли до тонкої грані, що відокремлює соцмережі від іноземних агентів, які представляють інтереси зарубіжним держав”, – йшлось у заяві Пушкова.

Читайте також:  «Потрапили під роздачу». Голова МВС Білорусі вибачився за «травми випадкових людей» на протестах

“Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, TikTok стали джерелом поширення серед громадян РФ закликів до масових безладів, інформації, спрямованої на їх схиляння чи інше втягнення у вчинення протиправних дій, зокрема становлять загрозу для життя і здоров’я інших громадян, а також недостовірної суспільно значимої інформації, поширюваної під виглядом достовірних повідомлень”, – такими словами описано в заяві Пушкова акції протесту на підтримку опозиціонера Олексія Навального 23 та 31 січня.

Джерело.Категорії: