facebook

Сайти “медведчуківських” телеканалів 112, NewsOne заблоковано


Доступу до сайтів телеканалів 112 Україна і NewsOne, які 2 лютого потрапили під санкції РНБО, немає.

Доступу до сайтів телеканалів 112 Україна і NewsOne, які потрапили під санкції, немає. Як пишуть користувачі соцмереж, заходячи за адресою 112.ua та newsone.ua, потрапляєш на білий екран. Водночас на сайті телеканалу ZIK налаштована переадресація, і відразу потрапляєш на інший домен.

“Сайти телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK, проти яких запроваджено санкції, більше не можуть використовувати власні доменні імена. Зараз вони доступні на резервних адресах zikua.tv, 112ua.tv і newsoneua.tv”, – сказано в заяві на новому сайті ZIK.

Стало відомо, що власники доменів, сайти телеканалів, втратили можливість їх адмініструвати.

Санкції проти телеканалів NewsOne, ZIK, 112 Україна – про що йшлося раніше:
2 лютого президент України Володимир Зеленський своїм указом запровадив санкції строком на 5 років щодо Тараса Козака – бізнес-партнера і депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, а також щодо телеканалів, що належать йому, – “112 Україна”, NewsOne і ZiK.
Санкції проти телеканалів передбачають блокування активів, запобігання виведенню капіталів за межі України, тимчасове зупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання або тимчасове зупинення ліцензій.
Станом на вечір 2 лютого канали NewsOne, ZIK і 112 припинили транслюватися.
Згодом радник глави Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував санкції проти каналів 112, ZIK і NewsOne. За його словами, ці телеканали використовуються як інструменти російської пропаганди в Україні.
3 лютого президент України Володимир Зеленський прокоментував рішення про запровадження санкцій проти телеканалів (112 Україна, NewsOne і ZIK). За його словами, Україна рішуче підтримує свободу слова, а не пропаганду, що фінансується країною-агресором, яка підриває країну на шляху до ЄС і євроатлантичної інтеграції.

Читайте також:  “Ніколи не підтримувала Україну”: Софію Ротару принизили перед російськими пропагандистами (відео)

Джерело.Категорії: