facebook

“Він положив душу свою, захищаючи рідну землю”: воїн-монах героїчно віддав своє життя за свободу України (ФОТО)

Воїн-чернець, ієромонах Православної церкви України Пимен (Роман Пеприк) віддав своє життя у боротьбі проти російських окупантів за свободу України.


Як інформують “Тернополяни”, у боях за волю України загинув ієромонах Православної церкви України Пимен (Роман Пеприк), який вдруге від початку війни з росією став до лав захисників нашої держави та проходив службу в одному з розвідувальних батальйонів ЗС України.

“Отець Пимен, наслідуючи древніх преподобних отців, від самої юності присвятив своє життя служінню Богові. Прийнявши чернечий постриг у ранньому віці, він щиро служив Богу. З початком російської агресії, будучи патріотом своєї Батьківщини і правдивим християнином, монах Пимен, не лишаючи чернечих обітниць, пішов добровольцем захищати суверенітет та територіальну цілісність України. Виконував бойові завдання та брав безпосередню участь у боях на передовій”, – розповів митрополит Переяславський і Вишневський Православної церкви України.

Після звільнення з військової служби монах Пимен став насельником монастиря під Києвом, а згодом продовжив служіння в одному з монастирів на Прикарпатті.

Читайте також:  Біля Кривого Рогу зафіксовано накопичення ворожих військ: коли може початись великий наступ

На початку літа цього року отець Пимен ухвалив рішення знову повернутися до військової служби.

Він вирішив стати на захист Батьківщини не лише молитвою, але й дієво, оскільки мав добрий військовий вишкіл та неабиякий бойовий досвід.

“Він положив душу свою, захищаючи рідну землю, наш народ, наші святині – монастирі і церкви, українських дітей, жінок, стариків. Ієромонах Пімен був щирим воїном Небесного Царя, відданим захисником своєї земної Батьківщини, старанним монахом, благоговійним священиком, вірним братом і другом! Віримо, що отець Пімен продовжить захищати нашу рідну Україну – своїми молитвами біля Престолу Божого! Нехай Милосердний Господь прийме душу свого вірного служителя ієромонаха і воїна Пімена у небесні обителі, а народу України дарує перемогу над окупантами та благословенний мир!” – додав митрополит Олександр.

Запис “Він положив душу свою, захищаючи рідну землю”: воїн-монах героїчно віддав своє життя за свободу України (ФОТО) спершу з’явиться на PRO-NEWS.

Джерело.Категорії: