facebook

Замість віддати ЗСУ – знищили: в соцмережах обурюються спаленням митниками контрабандної продукції Apple (ФОТО, ВІДЕО)

У Києві митники знищили в печі 2,5 тисячі одиниць контрафактних товарів торгової марки Apple. Серед них були навушники, блоки живлення, перехідники та інші аксесуари.


Відео процедури опублікували на сторінці Київської митниці в Facebook, пише ТСН.

Там пояснили, що товари ввозилися до України поштовими каналами та в міжнародних експрес-відправленнях невеликими партіями з порушенням охоронюваних законом об’єктів прав інтелектуальної власності компанії “Apple Inc”.

У коментарях до публікації деякі українці обурилися. Мовляв, замість того, щоб знищувати аксесуари, можна було передати їх на потреби Збройних сил України або людям, які постраждали від війни.


“А роздати пенсіонерам, які на 2000 виживають, дітям в дитячих будинках, малозабезпеченим сім’ям, переселенцям, у яких нічого не залишилось?”,

“Краще б на ЗСУ віддали!” – написали під фото.

Читайте також:  Поліція розслідує загибель 38 цуценят при авіаперельоті Київ-Торонто

Митники пояснили, що рішення про знищення чи незнищення контрафактної продукції ухвалює лише правовласник, у цьому разі компанія Apple. Митниця жодним чином не може вплинути на це.

“Позиція компанії Apple – знищити, адже контрафактні товари не мають використовуватися ніде. І в даному випадку, функція митниці – контроль за дотриманням законодавства в сфері захисту прав інтелектуальної власності, які належать правовласнику торгової марки.

Це світова практика, і Україна не виняток і дотримується міжнародних норм в сфері захисту прав інтелектуальної власності. Тому, роздати пенсіонерам ми не можемо, як і передати в ЗСУ чи ще комусь”, – зазначили в Київській митниці.

Запис Замість віддати ЗСУ – знищили: в соцмережах обурюються спаленням митниками контрабандної продукції Apple (ФОТО, ВІДЕО) спершу з’явиться на PRO-NEWS.

Джерело.Категорії: