facebook

З’явилося відео інспекції Зеленського на передовій

Глава держави обговорив з бійцями побутові умови, якість харчування та забезпечення технікою.
У Мережі з’явилося відео вчорашнього візиту президента Володимира Зеленського на передову в Луганську область. Запис розмістили в групі Команда Зеленського у Facebook.

У коментарі до відео йдеться, що президент поспілкувався з бійцями щодо побутових умов, якості харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів.


Він також відвідав пост спостереження і бліндажі.

Володимир Зеленський у зоні АТО.

Вчора Володимир вперше побував на Луганщині у якості Президента, оглядав позиції військових у Станиці Луганській і Щасті. З бійцями спілкувався щодо побутових умов, якості харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів.Володимир відзначив необхідність покращення забезпечення.Побував на передовій, зокрема в посту спостереження та бліндажах. Найближча позиція супротивника –– за 400 метрів.Також, Президент заслухав доповідь командувача операції Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського про ситуацію в районі проведення ООС. У нараді взяв участь начальник Генерального штабу –– Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

Опубліковано Команда Зеленського Вівторок, 28 травня 2019 р.

Раніше повідомлялося, що глава Генштабу осоромився на передовій. Під час вчорашньої інспекції позицій ЗСУ в Луганській області генерал-лейтенант надів бронежилет задом наперед.

Читайте також:  На Донбасі трагічно загинула відома захисниця України: тендітна жінка у військовій формі

Джерело.Категорії: