facebook

Гройсман на прощання подарував Ахметову ТЕЦ? Таємний указ прем’єра потрапив у мережу

“Економічна обгрунтованість такої безкоштовної передачі об’єкта є вкрай сумнівною”
Гройсман на прощання подарував Ахметову ТЕЦ? Таємний указ прем’єра потрапив у мережу
Після заяви про відставку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у ході непрозорого засідання уряду було прийнято рішення про виведення з державної власності Калуської ТЕЦ, а також про надання даній ТЕЦ спеціальної державної допомоги.

Про це повідомив представник президента в Кабінеті Міністрів Андрій Герус на своїй сторінці у Facebook, прикріпивши відповідний документ.


За словами Геруса, ТЕЦ передається в комунальну власність міста Калуша, де раніше був мером нинішній міністр енергетики Ігор Насалик. Калуська ТЕЦ є досить великим об’єктом електроенергетики і єдиним покупцем вугілля на західній Україні, який не належить компанії ДТЕК Ріната Ахметова.

“Калуська ТЕЦ – це досить великий об’єкт електроенергетики і фактично єдиний об’єкт генераціі та єдиний покупець вугілля у Бурштинському острові/на Західній Україні, який не належить компанії ДТЕК (принаймні поки що)”, – відзначив Андрій Герус.

Герус звертає увагу на те, що економічна обгрунтованість такої безкоштовної передачі об’єкта є вкрай сумнівною. При цьому він не виключив, що згодом цей об’єкт буде безкоштовно передано у приватні руки.

Читайте також:  Пожежа в хмарочосі: постраждали щонайменше семеро людей (відео)

“Я думаю, після оголошеної заяви про відставку “виносити” державну власність, та ще й таким таємним непрозорим способом, є не дуже хорошою практикою, зокрема з точки зору довіри суспільства до таких рішень”, – резюмував Герус.

Нагадаємо, журналісти розсекретили імовірні переговори олігарха Ріната Ахметова із лідерами фракцій Радикальної партії та “Опоблоку”.

Джерело.Категорії: