facebook

Угорщина пояснила, які українські військові проходять навчання в країні

Міноборони Угорщини визнало, що воно займається навчанням українців, але йдеться про «підготовку військових медиків у гуманітарних цілях».

Як повідомляє угорський портал 24.hu, про це заявили в міністерстві оборони Угорщини у відповідь на слова міністра оборони Словаччини. Той сказав, що угорська пропаганда це одне, а насправді «на їхній території проходять підготовку українські солдати».


«Позиція Угорщини не змінилася: ми на боці миру і не підтримуємо жодних кроків, які ведуть до ескалації війни – саме тому ми не відправляємо в Україну ні зброї, ні солдатів. Тим не менш, як сусідня країна, в рамках найбільшої гуманітарної акції в історії Угорщини, Угорщина допомагає тим, хто потрапив у біду, і тим, хто потребує допомоги. В дусі цього ми надали допомогу в лікуванні поранених українських солдатів, а Збройні сили Угорщини також беруть участь у підготовці українських військових медиків у гуманітарних цілях», – заявили в міністерстві.

Читайте також:  Це не просто анексія: у Зеленського розповіли, що є найбільшою проблемою України в окупованому Криму (відео)

Як відомо, угорська влада відкидає будь яку військову співпрацю з Україною та навіть відмовилася пропускати через свою територію військові вантажі для ЗСУ, спочатку пояснюючи це побоюваннями російських ударів по своїй території, потім – щоб не наражати на небезпеку угорців, які проживають на Закарпатті у разі можливих обстрілів рф. Українських угорців ця позиція дуже обурила.

Джерело.Категорії: