facebook

Michelin продає свій завод на росії: актив французького виробника шин купують китайці

Компанія Michelin знайшла покупця на завод, що простоює з березня минулого року в Давидово московської області рф. Актив придбає дистриб’ютор китайських шин.

Про це повідомляє російський «Коммерсантъ», передає РБК-Україна.


Угода з продажу російських активів Michelin близька до завершення, розповіли менеджери, знайомі із ситуацією. У Michelin заявили, що власник розглядає можливий продаж активів на росії, відмовившись коментувати можливого покупця та перспективи майданчика.

Нагадаємо, завод Michelin запрацював у 2004 році. Потужність майданчика складає 1,5-2 млн шин на рік. Спочатку Michelin мала намір продати активи в рф локальному менеджменту, але у звітності за 2022 рік допустила участь третьої сторони, повідомивши про переговори.

Читайте також:  “Нагороду я присвячую всім полеглим побратимам”: захисниця Маріуполя отримала державну відзнаку від Зеленського (ФОТО, ВІДЕО)

Раніше повідомлялося, в інтерв’ю газеті Der Standard  міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг заявив, що  банківська група Raiffeisen Bank International «діє розумно», коли продовжує працювати в росії, «вичікуючи, як буде розвиватися ситуація далі».

Джерело.Категорії: