facebook

“Коронавірус почав викликати хворобу зі страшними наслідками, лікарі зробили моторошне відкриття”: медики про штам “Кракен”

Світом продовжує поширюватися штам “Кракен”, а тим часом з проведеного нещодавно дослідження з’ясувалося, що пацієнти із попередньо діагностованою деменцією, заражені SARS-CoV-2, стикаються із серйозними порушеннями когнітивних функцій.


Як інформує “online.ua”, всі підтипи деменції, які були розглянуті в дослідженні, виявляють швидко прогресуюче недоумство після зараження коронавірусом.

Дослідження, проведене міжнародною групою вчених, вивчило вплив COVID-19 на когнітивні порушення у 14 пацієнтів, раніше діагностованих із деменцією.

Всі пацієнти в дослідженні мали різні підтипи деменції, включаючи хворобу Альцгеймера, судинну деменцію, деменцію при хворобі Паркінсона та поведінковий варіант лобово-скроневої деменції.

В результаті дослідження було виявлено, що COVID-19 значно впливає на когнітивні функції цих пацієнтів, призводячи до швидко прогресуючого недоумства.

Дослідники припустили, що COVID-19 повинен мати якийсь шкідливий вплив на пацієнтів з діагностованою деменцією екстраполюючи розуміння когнітивного впливу цієї вірусної інфекції на пацієнтів без деменції.

Крім того, що всі підтипи деменції поводилися як швидко прогресуюча деменція після COVID-19, вчені виявили, що різниця між різними типами деменції стала напрочуд розмитою після інфекційної хвороби.

Читайте також:  Євросоюз на місяць закриває зовнішні кордони

ВООЗ назвала терміни завершення пандемії

Пресслужба ВООЗ зазначила, що кількість смертей від коронавірусу вперше стала меншою, ніж у день, коли організація оголосила про початок пандемії та використала термін “пандемія” у зв’язку з поширенням SARS-CoV-2.

Я впевнений, що в якийсь момент цього року ми зможемо сказати, що Covid-19 завершився як надзвичайна ситуація в галузі охорони здоров’я, що має міжнародне значення, і як пандемія, – сказав Гебреїсус.

Гебреїс нагадав, що 11 березня виповнилося три роки з моменту, коли ВООЗ оголосила про пандемію коронавірусу. Однак, на його думку, набагато важливішим було те, що організація оголосила про поширення Covid-19 як надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я, що має міжнародне значення.

Запис “Коронавірус почав викликати хворобу зі страшними наслідками, лікарі зробили моторошне відкриття”: медики про штам “Кракен” спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: