facebook

“Долар стрімко дорожчає, курс валют вразив українців”: експерти пояснили, чи треба бігти в обмінники

Долар продовжує рости на готівковому ринку. Найсуттєвіше валюта додала на чорному ринку – до 12 копійок, а от в банках курс все ще без змін.


Як інформує “24”, у прогнозі директорки департаменту казначейських операцій Юнекс Банку Анни Золотько зазначається, що протягом цього тижня курс долара на готівковому ринку коливатиметься в діапазоні 37,5 – 38,4 гривні за долар.

А от банкір Герман Марченко спрогнозував, що з 17 по 23 квітня долар залишатиметься в коридорі 36,9 – 37,5 гривні, євро не перевищить 41 гривні у ціні. Такому курсоутворенню сприятиме збалансування пропозиції та попиту на ринку після свята.

Читайте також:  Українці зможуть вийти на пенсію в 50 років: хто отримає таке право

Після передсвяткового зміцнення гривні, вже по Великодню ситуація на валютному ринку входить у більш звичний темп та економічно обґрунтований стан. Насамперед варто очікувати, що попит і пропозиція на готівкові долар та євро вирівняються, і це відразу позначиться на поточних курсах.

Запис “Долар стрімко дорожчає, курс валют вразив українців”: експерти пояснили, чи треба бігти в обмінники спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: