facebook

Дівчину не пустили до туалету в супермаркеті, бо вона мала надто молодий вигляд: чим закінчилася історія

Дівчині сказали, що в супермаркеті одночасно можуть перебувати до 25 дітей.


22-річній дівчині із Сіетла, штат Вашингтон, не дозволили скористатися туалетом супермаркету, доки вона не доведе, скільки їй років. Працівники магазину сказали, що вона мала вигляд “занадто молодої”, щоб самостійно сходити до туалету.

Про це пише Mirror.

Дівчина розповіла, що вона їхала додому зі своїм хлопцем, але їй потрібно було зупинитися у продуктовому магазині, щоб скористатися його послугами. Вона ввічливо попросила працівника магазину про код вбиральні, але її попросили показати посвідчення особи, щоб переконатися, що вона достатньо доросла, щоб користуватися їхнім туалетом.

“Потім менеджерка попросила у мене моє посвідчення особи, тому що в магазині одночасно можуть бути лише 25 дітей”, – пригадала вона.

Читайте також:  Зеленський опустив Ляшка при всіх депутатах: радикалу довелося сором'язливо закрити рота

Незважаючи на спроби запевнити працівників супермаркету, що вона достатньо доросла, їй відмовили в доступі до туалету, доки вона не пред’явить своє посвідчення особи. Тоді дівчина дістала з гаманця посвідчення і показала його менеджерові. Після цього він сказав їй код і дозволив скористатися туалетом.

Запис Дівчину не пустили до туалету в супермаркеті, бо вона мала надто молодий вигляд: чим закінчилася історія спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: