facebook

В Україні хочуть запровадити штраф для водіїв за небезпечне перевезення тварин: деталі

За словами нардепів, жодним нормативно-правовим актом не встановлено відповідальності за порушення правил перевезення тварин. Тому народні обранці вирішили виправити недопрацювання.


Народні депутати хочуть запровадити новий штраф для власників авто – за небезпечне перевезення тварин.

Про це йдеться в законопроєкті, зареєстрованому у парламенті за номером 9016.

Нардепи зауважили, що українці часто полюбляють тримати на руках чи колінах невеликих собак під час керування авто. Під час кермуваня тварина може відволікати та заважати водієві, тим самим створюючи потенційний ризик ДТП.

“А в разі раптової зупинки чи зіткнення, відсутність спеціальних засобів для перевезення або надійних кріплень перетворює тварину на «снаряд», який може не лише травмувати інших пасажирів, пошкодити салон, але й стати причиною отримання нею серйозних травм або й загибелі. Приміром, в типовій дорожньо-транспортній пригоді при швидкості 50 км/год собака вагою в 20-25 кг летітиме вперед із силою удару близько 700 кг”, – йдеться в пояснювальній записці до законопроєкта.

Читайте також:  Найбільша катастрофа за останні півстоліття: Венеція іде під воду (ФОТО, ВІДЕО)

Депутати хочуть запровадити штрафи за перевезення тварин у спосіб, який заважає керуванню авто та дотриманню водієм ПДР. Сума штрафу передбачає 510 гривень, за повторне порушення – 850 гривень.

Запис В Україні хочуть запровадити штраф для водіїв за небезпечне перевезення тварин: деталі спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: