facebook

Масовані атаки дронами: авіаексперт відповів, чому Росія запускає по Україні все більше безпілотників

Під час втечі окупантам потрібно буде чимось відстрілюватись.


Росія все частіше атакує Україну БпЛА. Водночас ракетних ударів останнім часом поменшало. Тож, ворог змінив тактику, бо на окремих позиціях має дуже мало ракет.

Так в ефірі “24 Каналу” сказав аналітик, авіаексперт Костянтин Криволап. За його словами, у росіян залишилося менше ракет, вважає Криволап.

На його думку, під час масованого ракетного удару 10 жовтня 2022 року росіяни витратили від 600 до 800 млн доларів. Під час перших обстрілів ворог атакував ракетами, які були, зараз – які виготовляє.

“Тому ракет на окремих позиціях у росіян залишилось дуже мало. Вони розуміють, що коли втікатимуть, то треба буде якось відстрілюватись. Все використовувати не можна”, – вважає Криволап.

Читайте також:  Відкриття шкіл після канікул: в яких містах учні повернулися до навчання

Водночас Росія змогла накопичити багато дронів, зокрема іранських “Шахедів”. Ці БпЛА можуть виконувати багато завдань.

“Вони дешеві. Ними можна розв’язувати багато питань. До прикладу, з’ясовувати, яке нам поставили ППО, скільки у нас пускових установок, де вони стоять, розуміти, де у нас прогалини у протиповітряній обороні”, – сказав Криволап.

Росіяни шукають нові тактичні позиції, щоб розуміти, якої ще шкоди завдати Україні, вважає експерт.

Запис Масовані атаки дронами: авіаексперт відповів, чому Росія запускає по Україні все більше безпілотників спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: