facebook

В Італії чоловік по-звірячому побив та зґвалтував 25-річну українку: 60 днів вона бореться за життя

За насильство дівчина була госпіталізована на 60 днів із крововиливом у мозок та переломами очниці. Факти 8 березня минулого року


Сексуальне насильство, погрози та дуже тяжкі тілесні ушкодження: із цим звинуваченням заарештовано 31-річного генуезького робітника.

За попередніми даними, чоловік познайомився з українкою 8 березня у нічному клубі та заманив її до себе додому. Підозрюваний кілька разів ударив її головою об стіну. Потерпіла розповіла, що він приймав наркотики та був надзвичайно агресивний. “Внаслідок злочинних дій підозрюваного, в українки стався крововилив у мозок, а також були переламані кістки над очницями. Вона була госпіталізована і протягом 60 днів лікарі боролися за її життя”, – йдеться в матеріалі. Дівчина прийшла до тями та дала свідчення правоохоронцям. Італієць постане перед судом.

Читайте також:  Директор інтернату більше 2 років ґвалтував дітей

Новини про арешт, очікувані в сьогоднішньому випуску Secolo XIX, приходять після розслідувань агентів поліцейської дільниці.

Запис В Італії чоловік по-звірячому побив та зґвалтував 25-річну українку: 60 днів вона бореться за життя спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: