facebook

“Та мені по**й, завтра будеш у військкоматі”: чоловік у військовій формі влаштував конфлікт на дорозі (відео)

Поліція вважає, що порушник міг бути не військовим.


В Одесі чоловік у військовій формі посеред дороги влаштував конфлікт та погрожував військкоматом іншому водієві. Після публікації відео в соцмережах цим зацікавилась поліція.

Про це повідомляє ТСН.ua.

Після появи в соцмережах відео, на якому чоловік у військовій формі, перебуваючи за кермом, погрожує іншому водієві військоматом, патрульна поліція почала перевірку цього випадку.

Автор скандального відео стверджує, що подія мала місце на вулиці Грушевського в Одесі. На відео можно побачити та почути, що між двома чоловіками, які перебувають у двох автівках, виник словесний конфлікт. Водночас людина у військовій формі кричить через вікно автівки: “Та мені по***й, ти завтра будеш у військкоматі”.

Читайте також:  “Друга армія світу” готувалась до вторгнення в Україну за мапами минулого сторіччя (ФОТО)

Як з’ясувалося, патрульна поліція Одеської області встановлює обставини цього конфлікту, оскільки під час нього виникла ситуація, яка має ознаки створення аварійної ситуації.

“Ми бачили це відео, інформація перевіряється, встановлюються особи учасників конфлікту”, – повідомила нам речниця патрульної поліції Одещини Алла Марченко.

За даними правоохоронців, місцевість, де відзнято відео – це дійсно вулиця Грушевського в Одесі, але справжність форми військового викликає у фахівців певні сумніви.

Запис “Та мені по**й, завтра будеш у військкоматі”: чоловік у військовій формі влаштував конфлікт на дорозі (відео) спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: