facebook

“Я передам тіло американця… здогадайтеся, через кого”: Пригожин нібито вирішив співпрацювати з ГУР

Раніше видання США Washington Post оприлюднило інформацію про те, що Пригожин звернувся з пропозицією до ГУР.


Ватажок ПВК “Вагнер” Євген Пригожин натякнув, що вирішив співпрацювати з головою української розвідки Кирилом Будановим, зокрема, російський терорист “спеціально для видання The Washington Post” поверне тіло загиблого американського добровольця.

Про це він сказав у телеграм-каналі власної пресслужби.

Як каже Пригожин, видання The Washington Post відгукнулося на його прохання та передало всі “імена, паролі та явки”, необхідні для передавання тіла українській стороні з подальшою доставкою на батьківщину. Він заявив, що співпрацювати нібито має намір особисто з головою української розвідки Кирилом Будановим.

“Безумовно, я передам тіло американця, зроблю спеціально для видання The Washington Post. Вони відгукнулися на моє прохання, я сьогодні в личку отримав усі імена, паролі, явки. Зараз працюватимемо із замовниками. Будемо працювати жорстко, “в рамках закону”, я б так сказав. А передавати, звичайно ж, буду, з трьох разів здогадайтеся, через кого. Хто не здогадався, підказка: через ГУР, через Кирила Буданова”, — сказано у повідомленні пригожина.

Читайте також:  Члени ЦВК, попри рішення Ради, нарахували собі зарплати до 300 тисяч

Запис “Я передам тіло американця… здогадайтеся, через кого”: Пригожин нібито вирішив співпрацювати з ГУР спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: