facebook

Путін заявив, що українці живуть на “історичній території Росії”, та висунув цинічний ультиматум

Маразматик Путін заявив, що “українці знахабніли”.


Божевільний російський диктатор Володимир Путін вкотре повторив маразм про те, що “України не існувало до Леніна”, заявив, що “українці живуть на історичних територіях РФ” та висунув ультиматум громадянам України – повпливати на свою владу.

Про це пишуть російські пропагандисти.

Маразматичний недоісторик Путін заявив, що українці живуть “на історичних територіях Росії”. Він висунув громадянам України ультиматум – “повпливати на політичне керівництво держави”.

“Чому українці нашим коштом повинні жити і на наших історичних територіях? А якщо хочуть жити на наших історичних територіях, тоді повпливайте на своє політичне керівництво таким чином, щоб вибудовувалися стосунки нормальні з Росією, щоб нам із цих територій ніхто не погрожував. У цьому ж проблема!” – заявив божевільний диктатор.

Читайте також:  Погрожувала розправою: 33-річна вчителька фізкультури 8 місяців гвалтувала школяра (фото)

Путін також влаштував істерику, бо нібито “історичні території Росії можуть приєднатися до НАТО”.

“Вони знахабніли”, – вигукнув маразматик Путін.

Недоісторик вкотре повторив власну брехню про те, що “Україну створив Ленін”, який з “якогось переляку віддав українцям землі Росії”.

Запис Путін заявив, що українці живуть на “історичній території Росії”, та висунув цинічний ультиматум спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: