facebook

Рева добив українців своєю декларацією: “Пора гнати в шию”.

Українцям стали відомі доходи скандально відомого міністра Андрія Реви, які той вказав у своїй декларацї

Їх оприлюднив юрист Михайло Шнайдер в Facebook.


“Друзі, давайте всі разом привітаємо Андрія Олексійовича. За минулий рік наш дорогий міністр зумів” накопичити “немаленьку суму. А саме – 133 тисячі гривень на банківському рахунку і 238 тисяч гривень готівкою. Правда, вражає? Хоча це – лише верхівка айсберга. А ось скільки грошей, нерухомості та інших благ у нашого “героя” насправді, навіть страшно уявити. Все-таки Федя з легендарно комедії “Операція И” виявився правим. Дійсно, хто не працює, той – їсть “, – написав Шнайдер.

Користувачі мережі почали активно коментувати публікацію юриста, зазначивши, що міністру соціальної політики час” на відпочинок “.” Чим менше їдять пенсіонери, тим більше дістається міністрові “,” шашлики – лобстери в Женеві “,” Пора гнати в шию “, – пишуть обурені українці.

Читайте також:  В Україні заборонять частину грошей і введуть нові купюри: що потрібно знати

Нагадаємо, поки українці ледве зводять кінці з кінцями і виживають від пенсії до пенсії, міністр соціальної політики Андрій Рева, замість того, щоб виконувати свої прямі обов’язки і піклуватися про добробут українців, відпочиває на широку ногу в дорогих ресторанах.Відповідною публікацією під промовистою назвою “Рай для багатіїв створений з пекла для жебраків” поділився юрист Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebook.

Втім, Реві, як і іншим корупціонерам, турбуватися немає причин. Адже нещодавно Конституційний суд України скасував статтю кримінального кодексу про незаконне збагачення. Втім, ще й до її скасування, незважаючи на масу створених антикорупційних структур типу НАЗКА, НАБУ і т.д., в Україні за всі п’ять років президентства Петра Порошенка не було одної гучної посадки. Швидше, була її імітація. Це добре підтверджується прикладом екс-глави ДФС Романа Насірова, якого в підсумку відпустили на волю.

Джерело.