facebook

Звільнення Рівнополя створює “сіру” зону: експерт пояснив стратегічне значення для фронту

ЗСУ звільнили Рівнопіль на Донеччині.


Українські військові 25 червня 2023 року повернули під контроль село Рівнопіль на Донеччині. Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко розповів, що звільнення Рівнополя створює “сіру” зону та пояснив її значення.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Play Video
За його словами, звільнення цього села на адмінкордоні Запорізької та Донецької областей створило “цікавий” ефект.

“Так, підрозділи окупантів стали залишати смугу забезпечення по правому берегу від річки Мокрі Яли, де і розташований Рівнопіль, і відійшли на лінію Любимівка-Новозлатополь-Малинівка, які поряд із Старомлинівкою є опорниками РОВ (окупантів – ред.) вже по другій лінії оборони. Тобто на правому флангу виникла “сіра” зона. Але, не варто цю “сіру” зону розцінювати як площу для легкої прогулянки”, – говорить експерт.

Читайте також:  “Били, заставляли прибирати”: “смотрящий” розповів, що з нардепом-гвалтівником робили “на зоні” (відео)

За словами Коваленка, хоча основна частина підрозділів окупаційних військ залишає цю площу, але там присутня “тилова охорона” – війська прикриття. Ця територія – все це все ще смуга забезпечення, яка максимально замінована зона, у радіусі артилерійського вогню.

“Тому, попри відхід основних сил, правий фланг продавиться не так швидко, як комусь може здатися, але сам факт події показує, як перелам всього-на-всього в районі одного маленького села, може вплинути на ситуацію на площу в десятки разів більшу чим саме це село”, – резюмував Олександр Коваленко.

Запис Звільнення Рівнополя створює “сіру” зону: експерт пояснив стратегічне значення для фронту спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: