facebook

Священник зв’язав скотчем дитину за те, що вона рвала черешні поблизу храму

У сусідній Волині, у місті Ковель, настоятель парафії храму Святої Анни Римо-католицької церкви зв’язав скотчем дитину та погрожував зброєю через те, що дівчина рвала черешні на території релігійної громади.


Про це йдеться в рішенні Ковельського міського районного суду.

Інцидент трапився ще 8 червня 2023 року близько 19 години.

Дівчинка, яка навчажться у 6-му класі одного з ліцеїв міста перебувала на території костелу Святої Анни, де рвала черешню.

“Слідчий та прокурор клопотання підтримали. Захисник та підозрюваний не заперечували проти такого запобіжного заходу, але у зв’язку із необхідності здійснення благодійної діяльності та проведення богослужіння просили застосувати нічний домашній арешт. Також настоятель парафії вказав, що не працює і грошей на заставу не має, своє існування забезпечує за рахунок пожертв для церкві”, – йдеться у документі.

Читайте також:  Повністю голі прийшли до школяра розповідати про секс: в мережі з’явилася нова реклама з порноакторами (відео)

Слідчий суддя ухвалив рішення застосувати щодо підозрюваного домашній арешт з обмеженням у нічний час доби, заборонивши йому залишати житло від 18:00 до 08:00.

Священнику також загрожує обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Настоятель парафії храму Святої Анни є уродженцем села Плебанівка Вінницької області, дітей на утриманні не має, не одружений та раніше не судимий.

Запис Священник зв’язав скотчем дитину за те, що вона рвала черешні поблизу храму спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: