facebook

Йому навіки буде 36..Невимовний біль: у боях за Україну загинув захисник із Івано-Франківщини. Гинуть найкращі

На фронті під час виконання бойового завдання загинув 36-річний військовий Андрій Виваль із Івано-Франківської області. Він служив у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді “Едельвейс”.


Життя захисника обірвалося на Бахмутському напрямку. Про втрату повідомили на Facebook-сторінці Рогатинської міської ради news.obozrevatel.com

“Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу землю… Сьогодні знову стало відомо про втрату на фронті – під час виконання бойового завдання загинув Андрій Виваль із села Верхня Липиця”, – йдеться в пості.

У громаді наголосили, що війна з р0сійськими 0kупантами забрала життя молодого, енергійного, життєрадісного чоловіка, у якого все ще мало бути попереду.

Андрій Виваль народився 20 грудня 1986 року. Він закінчив Верхньолипицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, навчався в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу й туризму НУХТ. Працював у різні періоди у Львові та за кордоном.

Читайте також:  У Києві поліція оштрафувала за порушення карантину протестуючих проти незаконної забудови

За словами односельців, Андрій виріс порядною та доброю людиною. Був середнім сином із трьох у мами Галини. Влітку минулого року, свідомо повернувшись із заробітків у Польщі, чоловік мобілізувався в ЗСУ.

Життя захисника 12 липня 2023-го обірвав ворожий осколок на фронті в Бахмутському районі Донецької області.

“Гинуть найкращі люди нашої країни, люди, які стали Героями. Висловлюємо щире співчуття матері Галині, братам Івану, Тарасу, родині загиблого захисника. Хай Господь дасть сили вам пережити це невимовне горе”, – зазначили в Рогатинській міськраді.

Про чин похорону воїна ЗСУ Андрія Виваля землякам пообіцяли сповістити невдовзі.

 

Запис Йому навіки буде 36..Невимовний біль: у боях за Україну загинув захисник із Івано-Франківщини. Гинуть найкращі спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: