facebook

Українці в шоці: під час війни державний телеканал замовив серіал вартістю понад 33 млн гривень

Державний телеканал під час війни замовив серіал вартістю понад 33 млн гривень, що неабияк обурило українців. Інформація про лот з’явилася 18 липня на сайті Prozorro щодо проведення тендеру на виробництво серіалу “СМТ Інгулець” за 33,6 млн грн.


Згідно з опублікованою документацією, про проведення торгів оголосили 18 липня, і цього самого дня став відомий переможець торгів – ТОВ “Прототип продакшн”.

Замовником лота є державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України”, відоміше як телеканал “Freeдом”.

Виконати замовлення ТОВ “Прототип продакшн” має, згідно з даними на Prozorro, до 31 грудня 2023 року.

Лот уже викликав реакцію користувачів соцмереж.

Читайте також:  “Я не зможу це пережити”: молода мати розповіла про жахи смерті від коронавірусу сусідки по палаті (фото)

“У*бки з державного телеканалу “FreeДом” замовили новорічний серіал вартістю майже 10 млн грн. Переможцем стала київська компанія “РІКІ-ТІКІ-ТАВІ”. Ця компанія належить режисерці та сценаристці Оксані Івасюк, вона відома тим, що знімала російські серіали після 2014 року”, – обурюються в соціальних мережах українці.

The post Українці в шоці: під час війни державний телеканал замовив серіал вартістю понад 33 млн гривень first appeared on UA-IN.

Запис Українці в шоці: під час війни державний телеканал замовив серіал вартістю понад 33 млн гривень спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: