facebook

Він боровся як Герой і поліг як Герой: прокурор Віталій Стадник перед загибеллю вивіз з поля бою 200 людей (ВІДЕО)

1 жовтня 2022 року героїчно загинув 39-річний Віталій Стадник. Чоловік, попри бронь, залишив роботу в прокуратурі та добровольцем пішов на фронт. Батько тьох дітей загинув, вивозячи з поля бою поранених та загиблих побратимів. Чоловік зі ще одним військовим зміг забрати 200 людей.


Про це розповідає “Суспільне”.

Батько Віталія розповів, що він здійснив 6 поїздок на передову і не хотів ні на мить зупинятися, адже знав, що там ще залишились хлопці. Під час наступного виїзду чоловік потрапив під потужний мінометний обстріл, який забрав життя воїна.

“Смеркалося, тому йому казали “досить, бо дуже інтенсивний мінометний обстріл”. Він сказав, що ще раз, бо я бачив, що там поранені лежать і більше не вернувся цієї поїздки. Біля нього міна розірвалася. Вже на 2-й день той його побратим, Володимир, який продовжував вивозити поранених, побачив його і вивіз”, – поділився батько Героя.

Віталію Стаднику посмертно присвоїли звання “Почесний громадянин міста Тернополя”.

Читайте також:  “Тіло знайшли біля канави поблизу будинку”: в Італії трагічно загинула 52-річна українка

The post Він боровся як Герой і поліг як Герой: прокурор Віталій Стадник перед загибеллю вивіз з поля бою 200 людей (ВІДЕО) first appeared on UA-IN.

Запис Він боровся як Герой і поліг як Герой: прокурор Віталій Стадник перед загибеллю вивіз з поля бою 200 людей (ВІДЕО) спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: