facebook

У Грузії під час зсуву ґрунту загинула українська журналістка. Доля трьох дітей та чоловіка українки наразі невідома, тривають пошуки сім’ї

Доля трьох дітей та чоловіка українки наразі невідома.


Внаслідок потужного зсуву ґрунту у грузинському селищі Шові загинула медійниця з України. Її тіло знайшли на місці трагедії, тривають пошуки сім’ї.

Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на пресслужбу МЗС.

“Українське посольство в Грузії встановило зв’язок із рідними загиблої та взаємодіє із грузинською владою задля підготовки репатріації тіла. Паралельно перевіряємо, чи не було інших українців в селищі Шові”, – йдеться у повідомленні.

“Була доброю, розумною, красивою”
Журналістка Ольга Артюшенко у своєму фейсбуці повідомила, що загиблою виявилася українська медійниця Аліна Поліковська. Дівчина наголосила, що наразі відомості про долю трьох дітей українки та її чоловіка відсутні.

“Аліна Поліковська загинула. В Грузії. Вона була там з чоловіком та трьома дітьми. Зсув. 30 років, кажуть, нічого такого там не було. Її знайшли. Їх – ще ні”, – написала колега загиблої.

Читайте також:  Президент оголосив в Україні день жалоби через катастрофу літака в Ірані

За словами Артюшенко, журналістка з дітьми та чоловіком мешкали у Нідерландах. Їхня родина була прекрасною.

“Аліна була доброю, розумною, красивою – не дивно, що це зрозумів Заза і забрав її до себе до Нідерландів. Вони мали велику чудову сім’ю в Утрехті”, написала журналістка.

The post У Грузії під час зсуву ґрунту загинула українська журналістка. Доля трьох дітей та чоловіка українки наразі невідома, тривають пошуки сім’ї first appeared on UA-IN.

Запис У Грузії під час зсуву ґрунту загинула українська журналістка. Доля трьох дітей та чоловіка українки наразі невідома, тривають пошуки сім’ї спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: