facebook

У Польщі на кордоні врятували 5-річного хлопчика з України, який задихався через пасок безпеки

Дитині також надали медичну допомогу.


У Польщі прикордонники допомогли 5-річному хлопчику з України. Дитина обмотала себе ременем безпеки і мати не змогла його самостійно вивільнити.

Про це пише wprost.pl.

Інцидент стався на пункті пропуску “Корчова”. Громадянка України, яка в’їжджала до Польщі, звернулася до прикордонників за допомогою. Виявилося, що її син, який їхав разом з нею, кілька разів обмотав ремінь безпеки навколо шиї, а блокування не дало змоги вивільнити дитину.

“Реакція правоохоронців була миттєвою. Щоб звільнити дитину, яка задихалася, вони перерізали ремені безпеки”, – повідомили в Бещадському прикордонному відділі.

Читайте також:  В Україні почнуть скасовувати та забирати пенсії: кому не пощастить

Як йдеться в повідомленні, через деякий час перелякана мати зітхнула з полегшенням, її 5-річний син був благополучно витягнутий з автомобіля. Після надання необхідної першої медичної допомоги сім’я змогла продовжити свою подорож.

The post У Польщі на кордоні врятували 5-річного хлопчика з України, який задихався через пасок безпеки first appeared on UA-IN.

Запис У Польщі на кордоні врятували 5-річного хлопчика з України, який задихався через пасок безпеки спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: