facebook

Прокуратура звинувачує у держзраді українського терориста, який воював проти ЗСУ

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, якого звинувачують у державній зраді та у добровільній участі в незаконному воєнізованому формуванні терористичної організації «ДНР» під час воєнного стану(ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).


За даними слідства, житель Донецька у квітні 2022 року добровільно перейшов на бік ворога, вступивши у збройне воєнізоване формування – так званий «113 стрелковый полк мобилизационногорезерва» терористичної організації «Донецкаянароднаяреспублика».

З квітня по листопад 2022 року підозрюваний на посаді стрільця-радіотелефоніста під позивним «Фенікс» воював на боці ворога зі Збройними Силами України.

Він відповідав за виконання бойових завдань батальйону, належне зберігання й утримання у справному стані виданої йому зброї, ведення і коригування вогню по українських військовослужбовцях.

Також брав участь у незаконному утриманні патріотично налаштованих цивільних громадян України на тимчасово окупованій території Херсонської області.

Читайте також:  Народить у в’язниці: вагітна жінка вирізала серце подрузі через борги за комуналку, її судять

Упродовж вказаного часу донеччанин виконував інші злочинні завдання поблизу тимчасово окупованих населених пунктів Херсонської області.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.

The post Прокуратура звинувачує у держзраді українського терориста, який воював проти ЗСУ first appeared on UA-IN.

Запис Прокуратура звинувачує у держзраді українського терориста, який воював проти ЗСУ спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: