facebook

“Страхітлива гроза хлинула на велике місто, жахливий дощ руйнує будинки й вбиває людей”: чого чекати в Україні?

Страшна і жахлива негода накрила цілі міста країни, яка знаходиться зовсім поряд з Україною. Ну турецьку провінцію Стамбул, де розташоване однойменне місто, хлинули сильні дощі, які вже призвели до загибелі двох людей.


Як інформує “Телеграф”, найбільші проблеми спостерігаються в районах Арнавуткей та Башакшехір, де через сильні опади спостерігаються проблеми з переміщенням транспорту.

Повідомляється про затоплення багатьох житлових будинків та комерційних будівель, а місцевій владі вже надійшло понад 1100 скарг. При цьому губернатор провінції повідомив, що вже відомо про двох загиблих.

Наразі дощі припинилися, проте синоптики очікують, що вони відновлюватимуться зранку.

“Усі наші команди знаходяться на місцях. У постраждалих районах випало 128 кг опадів на квадратний метр”, — повідомила місцева влада.

Читайте також:  “Весна серед зими”: синоптик дав неочікуваний прогноз на січень 2023 року

Тим часом українські синоптики запевнили наших співвітчизників, що Україну наближчими тижнями навпаки очікує спокійна і тепла погода майже без жодних опадів. Однак вже варто готуватися до заморозків.

The post “Страхітлива гроза хлинула на велике місто, жахливий дощ руйнує будинки й вбиває людей”: чого чекати в Україні? first appeared on UA-IN.

Запис “Страхітлива гроза хлинула на велике місто, жахливий дощ руйнує будинки й вбиває людей”: чого чекати в Україні? спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: