facebook

Що означає легендарний жест Залужного

Знаменитий жест -«ножиці» головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного означає зовсім не «перемогу»(Victory), як помилково вважає більшість. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов в інтерв’ю журналістці Наталії Мосейчук.


Про це пише Уніан.

Під час запису бесіди до приміщення РНБО завітав Залужний, чим помітно збентежив журналістку. Після короткої бесіди з головнокомандувачем Данілов повернувся в крісло для інтерв’ю та вирішив розповісти про знаменитий жест Залужного.

Данілов пояснив, що жест «Victory» показують лицьовою стороною долоні до співбесідника.

Однак Залужний показував інший знак. Хоч пальці складають так само «ножицями», але долоню повертають тильною стороною уперед. За словами Данілова, мало хто розуміє різницю, але вона принципова.

Жест, який часто показує Залужний.

«Коли ще стріляли з лука, коли були старі війни… І коли брали в полон, то перше, що робили – відрубували фаланги пальців для того, щоб не було спроможності натягувати лук. Валерій Федорович показав саме так – і на це мало хто звернув увагу – це означає »Ми натягуємо лук і будемо у вас стріляти”, – розповів Данілов.

Читайте також:  “Три місяці безрезультатних пошуків”: Знайшли тіло зниклого ще у лютому 6-річного Олексія

Розповідь Олексія Данілова до певної міри узгоджується із заявою самого ж Валерія Залужного, яку він зробив напередодні повномасштабного вторгнення.

Так, 23 лютого 2022 року прес-служба Міноборони опублікувала короткий ролик, в якому головнокомандувач, який вже знав про неминучий напад, сказав наступне:

«У нас найкраща армія в світі, у нас найкращі командири, у нас найкращі солдати – бо вони пройшли війну. Ми українці – дуже миролюбиві люди, ми дуже працьовиті і дуже талановиті. Але якщо ворог прийде на нашу землю – ми будемо вбивати», – сказав він, очевидно адресуючи ці слова росіянам.

The post Що означає легендарний жест Залужного first appeared on UA-IN.

Запис Що означає легендарний жест Залужного спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: