facebook

Протягом 2 років зловмисник неодноразово ґвалтував трьох синів співмешканки її забив до смерті

На момент початку вчинення злочинів дітям було 11, 13 і 16 років.


У Дніпрі судитимуть чоловіка, який забив до смерті співмешканку та неодноразово ґвалтував трьох її синів.

Про це розповіли у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

За інформацією слідства, у червні 2023 року між чоловіком та співмешканкою виник побутовий конфлікт. Чоловік завдав жінці численні удари по голові, тулубу і кінцівках. Від отриманих травм вона померла.

Уже після затримання стало відомо про раніше скоєні чоловіком жахливі злочини. Як виявилося, зловмисник протягом 2 років, погрожуючи фізичною розправою, ґвалтував трьох синів співмешканки за її відсутності.

Читайте також:  Через насмішки під час сeксу: на Одещині біля сільського клубу жoрстoко вбuли 20-річну дівчину (фото, відео)

На момент початку вчинення злочинів дітям було 11, 13 і 16 років.

“За результатами слідчих заходів і допиту хлопчиків із використанням методики “Зелена кімната”, яка ґрунтується на міжнародних стандартах поводження з неповнолітніми, інформація щодо вчинення протиправних дій чоловіка підтвердилася”, – зазначили у прокуратурі.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення.

The post Протягом 2 років зловмисник неодноразово ґвалтував трьох синів співмешканки її забив до смерті first appeared on UA-IN.

Запис Протягом 2 років зловмисник неодноразово ґвалтував трьох синів співмешканки її забив до смерті спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: