facebook

“Ці чоловіки наступні, їх призвуть ще до 1 листопада”: з’ясувалося, кого чекає мобілізація в Україні вже скоро

В Україні кожен військовозобов’язаний чоловік має готуватися до того, що йому прийдеться захищати свою країну зі зброєю в руках. Водночас мобілізація в нашій державі не торкнеться всього населення. Проте будь-хто із військовозобов’язаних має бути готовим психологічно до призову ще до 1 листопада.


Як інформує “ТСН”, про це розповів речник Полтавського обласного ТЦК та СП майор Роман Істомін.

За його словами, мобілізація в нашій державі не торкнеться всього населення, проте всі військовозобов’язані чоловіки мають готуватися до захисту своєї країни.

“Ну, якщо казати про “всі” як про все населення України, то навряд чи. Але якщо брати саме військовозобов’язаних громадян, то цілком можливо. Я б сказав так: кожен чоловік вже має зрозуміти, що йому, швидше за все, доведеться захищати Батьківщину зі зброєю в руках. І він має до цього готуватися”, – сказав Істомін.

The post “Ці чоловіки наступні, їх призвуть ще до 1 листопада”: з’ясувалося, кого чекає мобілізація в Україні вже скоро first appeared on UA-IN.

Читайте також:  “Мене привезли в рабство”: Міс Україна шокувала своїм зізнанням всю країну.

Запис “Ці чоловіки наступні, їх призвуть ще до 1 листопада”: з’ясувалося, кого чекає мобілізація в Україні вже скоро спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: