facebook

На західному кордоні затримали рейсовий автобус: що сталося

Закарпатські митники вилучили у водія рейсового автобуса понад 30 незадекларованих коронарних на понад 700 тисяч гривень.


Про це йдеться на сторінці Закарпатської митниці.

Дороговартістний імпортний товар водій рейсового автобуса намагався завезти під виглядом особистих речей, щоб уникнути декларування.

Повертаючись з Італії, 36-річний водій рейсового автобуса Гроттамінарда – Хмельницький під час проходження митного контролю обрав «червоний коридор». У декларації вказав про наявність багажу виключно з особистими речами у кількості 10 місць та усно заперечив про переміщення через кордон будь-яких інших товарів.

Втім інспектори-пошуківці перевірили транспортний засіб та виявили серед коробок новенькі медичні пристрої. За попередньою оцінкою, вартість подібних імплантатів за 1 штуку коливається від 20 до 35 тис. грн, тож загальна сума виявленого товару перевищує 700 тис. грн. Це при тому, що митне законодавство дозволяє одній особі ввозити товар без декларування та оподаткування, якщо його загальна вартість становить до 500 євро та вага – до 50 кг.Зауважимо, що у подібних випадках водії відмовляються визнавати предмети правопорушення своєю власністю. Не став виключенням і цей випадок, перевізник «скинув» вину на незнайомого італійця, який попросив його доставити велику коробку в Україну.

Читайте також:  Прокуратура звинувачує у держзраді українського терориста, який воював проти ЗСУ

Наразі незадекларований товар, остаточну вартість якого визначить спеціаліст-експерт, вилучили. Справу розглядатиме Закарпатська митниця. Додамо, що санкції зазначеної статті митного законодавства (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами) передбачають накладення штрафу в розмірі 30% від вартості предметів правопорушення.

 

The post На західному кордоні затримали рейсовий автобус: що сталося first appeared on UA-IN.

Запис На західному кордоні затримали рейсовий автобус: що сталося спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: