facebook

Назавжди 23. Від ран помер Василь Надурак з Франківщини. Вічна пам’ять та слава Герою

12 жовтня бійцеві родом із Коломийщини мало виповнитися 24 роки. Василь Надурак відійшов у вічність у Національному інституті хірургії та трансплантології імені Олександра Шалімова НАМН України.


Отримавши поранення внаслідок ворожого артилерійського обстрілу в районі Новомайорського Донецької області, житель села Турка Василь Надурак був евакуйований до Національного інституту хірургії та трансплантології імені Олександра Шалімова НАМН України (м.Київ), де помер 9 жовтня, йдеться в повідомленні відділу освіти, культури, молоді та спорту П’ядицької громади Коломийського району на Івано-Франківщині.

Старший солдат, водій-механік аеродромно-експлуатаційного відділення аеродромно-експлуатаційного взводу аеродромно-технічної роти військової частини А0742 Василь Надурак 12 жовтня мав відзначити свій 24 день народження.

“Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та родині Захисника України! Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя України завжди будуть сильнішими за смерть. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Василя назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій”, — йдеться в співчутті земляків.

Як повідомляли “Вікна”, боєць Василь Надурак з Прикарпаття втратив кінцівку — потрібна допомога.

Читайте також:  Відмовилася носити маску з релігійних переконань. Вчителька з Рівненщини заплатить штраф 17 тис. грн

Військовослужбовець отримав тяжке поранення на Бахмутському напрямку, рятуючи побратимів.

Василь був у дуже безпорадному стані, втратив багато крові, поки його знайшли побратими. За його життя боролися медики Дніпра.

У Василя ампутована кінцівка, іншу — вдалося врятувати. Його стан медики кваліфікували як важкий, але стабільний. Зі слів батька, хлопець пережив клінічну смерть. Згодом його транспортували до одного з медзакладів Києва.

 

The post Назавжди 23. Від ран помер Василь Надурак з Франківщини. Вічна пам’ять та слава Герою first appeared on UA-IN.

Запис Назавжди 23. Від ран помер Василь Надурак з Франківщини. Вічна пам’ять та слава Герою спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: