facebook

У Росії “вагнерівець” зґвалтував двох неповнолітніх дівчат і пограбував підлітка: деталі

В результаті 29-річного ґвалтівника було затримано.


Найманець приватної військової компанії “Вагнер”, який воював проти України, повернувся в Росію та зґвалтував двох неповнолітніх дівчат. Одній із потерпілих вдалося втекти, і вона звернулася по допомогу до перехожих.

Про це повідомляють російські ЗМП.

Пропагандисти стверджують, що бойовик ПВК “Вагнер” нещодавно повернувся з України та вже потрапляв у кримінальні зведення. Після повернення в РФ терорист пограбував підлітка.

У випадку зі зґвалтуванням російські силовики з’ясували, що злочин “вагнерівець” скоїв 9 жовтня. На вулиці він познайомився з двома неповнолітніми дівчатами та запросив їх до себе додому, де і скоїв злочин сексуального характеру.

За словами старшої помічниці керівника СУ СК Росії по Волгоградській області із взаємодії зі ЗМІ Дар’ї Буянової, одній із потерпілих вдалося втекти та звернутися по допомогу. На місце злочину було викликано поліцію. У результаті ґвалтівника затримали.

Читайте також:  Вбивця 11-річної Дарини Лук’яненко втік із в’язниці: що відомо про небезпечного злочинця та де він може бути зараз

Інші скандали з “вагнерівцями”
У Росії засуджений за вбивство 34-річний “зек” записався до ПВК “Вагнер” та поїхав на війну проти України. Після повернення з фронту він знову вбив жінку.

The post У Росії “вагнерівець” зґвалтував двох неповнолітніх дівчат і пограбував підлітка: деталі first appeared on UA-IN.

Запис У Росії “вагнерівець” зґвалтував двох неповнолітніх дівчат і пограбував підлітка: деталі спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: