facebook

Земляків просять гідно зустріти загиблого Петра Грабовецького

Під час служби та виконання бойового завдання 7 жовтня загинув солдат Петро Грабовецький з селища Печеніжин Коломийського району на Івано-Франківщині.


Завтра, 12 жовтня, орієнтовно об 11.00 скорботний кортеж з тілом воїна Петра Грабовецького вирушить з міста Коломия до селища Печеніжин. Біля каплички Петра і Павла відбудеться панахида. Далі кортеж попрямує вулицею Франка (об’їзна, задня вулиця), провулком Франка, вулицями Сковороди та Сірка до батьківського дому Героя.

“Просимо мешканців громади належно і гідно зустріти воїна живим коридором. Вшануємо своєю присутністю та спільною молитвою добру пам’ять про вірного сина України!” — йдеться у зверненні Печеніжинської громади.

Також завтра о 15.00 відбудеться псалтир, а о 17.30 — панахида в батьківському домі на вулиці Сірка, 43.

Чин похорону розпочнеться в п’ятницю, 13 жовтня, о 10:00. Похоронна процесія попрямує до Церкви Святого Димитрія Солунського селища Печеніжин.

Читайте також:  У Болгарії вдруге ввели обов’язковий масковий режим у приміщеннях

Поховають воїна на місцевому кладовищі з військовими почестями.

Як повідомляли “Вікна”, Петро Грабовецький, 1987 року народження, був водієм гранатометного відділення гранатометної групи. Він віддав своє життя, даючи відсіч ворогу в районі ведення бойових дій біля населеного пункту Вербове Запорізької області.

The post Земляків просять гідно зустріти загиблого Петра Грабовецького first appeared on UA-IN.

Запис Земляків просять гідно зустріти загиблого Петра Грабовецького спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: