facebook

В Україні новий скандал: нардеп від “Батьківщини” під час війни відкриває готелі

У червіні Іван Крулько був присутній на відкритті приватного готельно-ресторанного комплексу Apartel Uzhhorod.


В Україні повномасштабне вторгнення РФ не стало перешкодою для розростання бізнесу серед деяких нардепів. Так, журналісти знайшли зв’язки народного депутата двох скликань Івана Крулька від “Батьківщини” та його брата, місцевого депутата від тієї ж партії, з мережею Apartel.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

Як стало відомо, бізнес братів з’явився та став розростатися вже після потрапляння Івана Крулька до Верховної Ради. Цікаво те, що свіжий об’єкт партнери відкрили вже під час повномасштабного вторгнення Росії до України. Водночас жоден з братів в бізнесі не фігурує юридично, відповідно, він і не декларувався.

У червіні Іван Крулько був присутній на відкритті приватного готельно-ресторанного комплексу Apartel Uzhhorod. В той час як урочисто перерізав стрічку його молодший брат Василь Крулько, який є депутатом Закарпатської облради від “Батьківщини” з 2020 року.

Читайте також:  “Мучить слава Зеленського?”: відома українська співачка заявила, що могла б стати президентом України

“Іван Крулько – нардеп з 2014-го року, член фракції “Батьківщина” і один із заступників Юлії Тимошенко в партії. На початку вересня 2023-го року був серед тих парламентарів, які не підтримали відкриття реєстру електронних майнових декларацій. Іван Крулько пояснив своє небажання голосувати міркуваннями безпеки під час війни”, – пише Bihus.Info

The post В Україні новий скандал: нардеп від “Батьківщини” під час війни відкриває готелі first appeared on UA-IN.

Запис В Україні новий скандал: нардеп від “Батьківщини” під час війни відкриває готелі спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: