facebook

КМДА провела тендер із закупівлі алкоголю на майже 100 тисяч грн: столична влада прокоментувала

Київська міська державна адміністрація оголосила тендер на закупівлю алкоголю.


Київська міська державна адміністрація (КМДА) оголосила тендер на закупівлю міцних алкогольних напоїв на суму 100 200 гривень.

Інформація про це оприлюднена на сайті системи публічних закупівель Prozorro.

За даними тендеру, замовником виступило Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) “Київський культурний кластер”.

“Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 09 жовтня 2023 — 31 грудня 2023”, – йдеться у даних Prozorro.

У відкритих торгах перемогла копманія ТОВ “Приват-Алко Трейдінг”, яка запропонувала вартість закупівель у 97 999 тис. грн.

У КМДА прокоментували закупівлю алкогольних напоїв
Як розповіли у Київській міській державній адміністрації, алкогольні напої, на які КП “Київський культурний кластер” оголосило тендер, купуються для барів чотирьох муніципальних кінотеатрів столиці – “Краків”, “Лейпциг”, “Флоренція” та “Імені Т.Г. Шевченка”.

Читайте також:  “Арешт і стеження”: Зеленський підписав закон, який вирішить життя нардепів. Стане справедливіше

Тендер передбачає закупівлю алкогольних напоїв коштом комунального підприємства для ведення господарської діяльності, на яку є ліцензія, а не з міського бюджету.

“Тому закупівля алкогольних напоїв здійснюється винятково для зазначених закладів і лише для сервісного обслуговування відвідувачів. Асортимент вказаної продукції поповнюється в разі потреби та у відповідних обсягах”, – пояснили у КМДА.

The post КМДА провела тендер із закупівлі алкоголю на майже 100 тисяч грн: столична влада прокоментувала first appeared on UA-IN.

Запис КМДА провела тендер із закупівлі алкоголю на майже 100 тисяч грн: столична влада прокоментувала спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: