facebook

“Не так він мріяв повернутися додому”: зупинилось серце військового Гончара Михайла Васильовича. Співчуття рідним та близьким.

Сумні новини з фронту – навіки зупинилось серце Гончара Михайла Васильовича.


Трагічну звістку повідомив Перший відділ Тернопільського РТЦК СП.

“І знову трагічні новини у Бережанах. Не так мріяв повернутись Михайло додому з війни. Усі будували плани на майбутнє: діти мали бажання про найшвидшу зустріч із батьком, дружина, мати та рідні, хвилюючись щодня за його життя, просили у Бога про повернення додому, близькі, друзі хотіли разом відсвяткувати Перемогу. Але війна внесла свої корективи у життя не лише сім’ї ГОНЧАР, вона щохвилини приносить горе, біль, жахіття в сім’ї тисячі українців. 19.10 2023 року помер солдат ГОНЧАР Михайло Васильович, 08.04.1972 року народження. Помер, залишивши після себе лише хороші і теплі спогади. Михайло надихав своєю щирістю і позитивом, був прикладом для своїх дітей. Він був хорошою, чуйною людиною, гідним батьком, чоловіком, братом, сином, другом… Перший відділ Тернопільського РТЦК та СП висловлює щирі співчуття рідним та близьким захисника Михайла ГОНЧАРА. Вічна пам’ять!”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Мікроавтобус влетів у поїзд! Жахлива ДТП на Закарпатті 8 пасажирів в автобусі

The post “Не так він мріяв повернутися додому”: зупинилось серце військового Гончара Михайла Васильовича. Співчуття рідним та близьким. first appeared on UA-IN.

Запис “Не так він мріяв повернутися додому”: зупинилось серце військового Гончара Михайла Васильовича. Співчуття рідним та близьким. спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: