facebook

“О 7 ранку плаче та кричить, що вона мати”: історія найстаршої породіллі України набирає нових обертів

78-річна Валентина Підвербна відмовилась оприлюднювати подробиці того, як буде діяти у справі доньки.


Найстарша породілля України, чернігівчанка Валентина Підвербна скоріш за все не погодиться з тим, що суд відібрав у неї єдину 12-річну доньку Анну та оскаржить це нещодавнє рішення.

Таку думку в коментарі для ТСН.ua висловив адвокат Підвербної Андрій Котенок

“Ми ще не отримали повного рішення суду. В суді була оголошена результативна частина. Коли ознайомимось з повним рішенням – вирішимо”, – розповів нам Андрій Котенок.

На уточнююче питання про те, чи налаштована Валентина Підвербна на те, щоб донька була з нею, адвокат відповів наступне: “Налаштована, хоче. Переживає”.

До цього адвокат додав, що пенсіонерці дозволяють відвідувати доньку в реабілітаційному центрі, де впродовж декількох місяців знаходиться остання.

“Побачення там необмежені”, – уточнив захисник та додав, що юридично Валентина Підвербна не позбавлена батьківських прав, але донька за рішенням суду першої інстанції у неї відібрана.

Сама Підвербна в коментарі для ТСН.ua повідомила, що її рішення – це тайна.

На питання про те, чи дійсно вона налаштована повертати доньку та буде подавати апеляцію, Підвербна відповіла так: “Це – наша тайна”.

В реабілітаційному центрі, де наразі перебуває донька Підвербної, від розлогих коментарів щодо цієї дитини утримались.
“Дитина має бути тут захищена”, – аргументувала своє позицію директорка реабілітаційного центра Олена Лукашенко.

“Повторює, що вона – мати”

Своєю чергою, одна з сусідок Валентини Підвербної в коментарі для ТСН.ua розповіла, що поведінка жінки значно змінилась після того, як соцслужби вилучили у неї доньку.

Читайте також:  Скільки ще зможуть наступати ЗСУ: військовий експерт дав відповідь

“Вона дуже дивно себе поводить. Якщо ти разом з нею заходиш до під’їзду, то Валентина може довго на тебе дивитись і при цьому нічого не казати. Дивує те, що хоч доньки в квартирі немає, але крики в їхній квартирі не припинились. О сьомій годині ранку чутно звуки, схожі на верещання, плач, а потім можно почути декілька разів такі слова: “Я – мати, я – мати”, – стверджує сусідка Підвербної.

Скандал навколо родини Підвербних: що відомо
Про Анну Підвербну та її мати стало відомо в лютому 2011-го. Валентина Підвербна народила доньку у віці 65 років шляхом штучного запліднення.

Навесні 2023 року, коли Анні Підвербній було повних 12 років, розгорівся гучний скандал. В квітні дівчина опублікувала в соцмережах низку дописів, в яких повідомила про те, що її мати, 78-річна Валентина Підвербна, начебто знущається з неї – дряпає, ображає, не дозволяє виконувати елементарні гігієнічні процедури, шматує одяг, не дозволяє мити унітаз.
Після публікації допису до квартири Підвербних приїхали правоохоронці, психологи, соцслужби. Дитина була вилучена та направлена до лікарні для обстеження, а згодом переведена до реабілітаційного центра в Чернігівській області.

Нещодавно, 20 жовтня, Новозаводський районний суд Чернігова ухвалив рішення відібрати 12-річну доньку у Підвербної.

The post “О 7 ранку плаче та кричить, що вона мати”: історія найстаршої породіллі України набирає нових обертів first appeared on UA-IN.

Запис “О 7 ранку плаче та кричить, що вона мати”: історія найстаршої породіллі України набирає нових обертів спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: