facebook

“Запорука перемоги — коли досвідчені бійці залишаються живі”: військовий “Вовків да Вінчі” про суперінтенсивну війну

Йдеться не лише про війну в окопах, але й без безпосередньої участі на фронті.


Україна перебуває у стані суперінтенсивної війни, під час якої найцінніше, що є — навчені бійці, зокрема, піхотинці. Якщо Україна хоче перемогти і зберегти якомога більше своїх бійців, потрібно воювати всім.

Про це йшлося в інтерв’ю військового батальйону “Вовки да Вінчі” Олександра Ябчанки в ефірі “Еспрессо”.

Він назвав запорукою перемоги саме життя досвідчених бійців. Як зазначив Ябчанка, у разі пасивності українців ми втратимо свою державу.

За його словами, воювати повинні всі українці, інакше “можемо залишитись без країни”.

“Я зараз просто закликаю — не всі в окоп, а всі на війну. Воюйте як можете, але зрозумійте, що тут питання, що ми можемо залишитися без країни”, — заявив Ябчанка.

Читайте також:  Сніг та заморозки обіцяють на заході України вже в середині листопада

Військовий також додав, що кожен українець повинен не ховатися від призову та допомагати війську грошима. За його словами, воїн в окопі відчуватиме справедливість, що він воює, але за його спиною стоять українці, які допомагають йому воювати ефективніше.

“У Росії головне завдання – припинити існування України, незалежної та суверенної держави. Які вам ще потрібні докази, що треба воювати? Нерідко знаходяться люди, які виправдовують свою відлученість від війни та реальності тим, що у нас не така влада”, — сказав він.

The post “Запорука перемоги — коли досвідчені бійці залишаються живі”: військовий “Вовків да Вінчі” про суперінтенсивну війну first appeared on UA-IN.

Запис “Запорука перемоги — коли досвідчені бійці залишаються живі”: військовий “Вовків да Вінчі” про суперінтенсивну війну спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: