facebook

“Такі воїни, як Андрій, творять історію нашого народу”: на Тернопільщині зустріли тіло загиблого військового (ФОТО)

30 жовтня, на Тернопільщині зустріли тіло полеглого воїна Андрія Яремчука.


Про це повідомила Лановецька міська рада у мережі Facebook.

“На щиті: Лановецька громада зустріла загиблого Героя Андрія Яремчука. Похоронний кортеж із тілом старшого солдата Андрія Яремчука із с. Якимівці зустріли сьогодні у Лановецькій громаді. Сотні мешканців прийшли на центральну площу м. Ланівці, щоб віддати останню шану жертовності та подвигу Героя. Жителі сіл Краснолука, Татаринці та Якимівці встелили квітами дорогу до рідної домівки полеглого захисника.Світла пам’ять та наша щира молитва за душу полеглого захисника Андрія Яремчука! Чин похорону відбудеться завтра, 31 жовтня, на подвір’ї рідного дому Героя у с.Якимівці о10:00 год. Для усіх бажаючих жителів громади буде організовано довіз з центральної площі м. Ланівці о 9:00 год”- йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Зеленський обговорив з Лукашенком видачу бойовиків "Вагнера" Україні

“Такі воїни як Андрій, є фундаментом нашої держави. Вони творять історію України…”, – зазначив о.Ігор Шаринський.

 

The post “Такі воїни, як Андрій, творять історію нашого народу”: на Тернопільщині зустріли тіло загиблого військового (ФОТО) first appeared on UA-IN.

Запис “Такі воїни, як Андрій, творять історію нашого народу”: на Тернопільщині зустріли тіло загиблого військового (ФОТО) спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: