facebook

Виїзд за кордон з 10 грудня: оголошено, що запроваджують вже скоро

Можливості виїхати за кордон для українців розширюються і вже незабаром запроваджують маршрут, який стане в пригоді багатьом громадянам.


Як Україна, так і держави Європи, дбають про комфорт пасажирів і для цього запускають нові рейси. Розпочнемо саме з України, буквально нещодавно Укрзалізниця запустила новий потяг, який курсує між Варшавою та двома українськими містами — Львовом та Коломиєю. Маршрут отримав численні схвалення серед тих, хто бажає виїхати за кордон або ж повернутись в Україну. Тому головний перевізник України отримав численні прохання від пасажирів та вирішив до них дослухатися.

Наразі анонсовано, що вже через 2 тижні маршрут із Варшави буде продовжено до Чернівців. Наразі це будуть експериментальні поїздки й запроваджують їх з 15 листопада.

Тепер перейдемо до Європи. Тут з 10 грудня запускають потяг з Варшави в Мюнхен. Він курсуватиме вночі. Але найбільша його перевага в тому, що цей маршрут охопить безліч популярних міст і стане вельми зручним для пасажирів.

Згаданий маршрут вже опрацьований, але в нашому випадку він має подовження до Мюнхена і якраз стартує з 10 грудня.

Читайте також:  Мишоловка зачинилась: рух через кордон з "Л/ДНР" Росія закриває остаточно

Для українців, які виїхали за кордон, важливо також знати про потяг з Перемишля до німецького міста Ганновер. Адже таким чином вони можуть поїхати до Німеччини іншим маршрутом.

Останнім часом в ЗМІ є чимало інформації про збільшення потоку пасажирів в напрямку Берліна. Це пов’язують з тим, що Німеччина наразі пропонує вигідні умови праці для українців та надає житло. Це приваблює дедалі більше біженців, які шукають прихисток в Європі.

Але є й такі країни, які розмірковують над поверненням українців на Батьківщину. Наприклад, у Нідерландах вже гадають над тим, як заохотити українців, які виїхали за кордон, повернутись в рідні краї. Навіть готові певну суму коштів виплачувати на дорогу.

The post Виїзд за кордон з 10 грудня: оголошено, що запроваджують вже скоро first appeared on UA-IN.

Запис Виїзд за кордон з 10 грудня: оголошено, що запроваджують вже скоро спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: