facebook

Командування РФ планує змінити тактику і підходи до бойових дій: експерт назвав ознаку

Олександр Коваленко розповів, як окупанти планують в умовах бездоріжжя вирішувати логістичні питання, влаштовувати рейди та диверсійно-розвідувальну діяльність.


Командування російських військ планує у перспективі змінити тактики та підходи до ведення бойових дій проти України, про що свідчить закупівля у Китаю баггі Desertcross 1000-3.

Таку думку у Мережі висловив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.Він звернув увагу, що в Росії оголосили про закупівлю у Китаю баггі Desertcross 1000-3 виробництва AODES. Країна-агресорка заявляє, що до військ уже передано понад 530 таких баггі. Зараз готується контракт на закупівлю ще близько 1600 одиниць.

“Якось ця новина не надто віддзеркалила в нашому інформаційному просторі. А даремно. Питання в тому, що такі постачання говорять про зміну тактики та підходу до ведення бойових дій російським командуванням у перспективі”, – переконаний Коваленко.

Характеристики баггі Desertcross 1000-3 і плани окупантів
Військово-політичний оглядач повідомив, що Desertcross 1000-3 – це баггі з підвищеною прохідністю. Це дозволяє в умовах бездоріжжя вирішувати логістичні питання та евакуювати поранених, здійснювати рейдові заходи, проводити диверсійно-розвідувальну діяльність.

“Тобто командування РОВ (російських окупаційних військ – ред.) серйозно готується до переведення низки ділянок війни саме в таку площину. До того ж, баггі дозволяють високомобільно використовувати дозорні групи для протидії противнику. Наприклад, через відсутність мобільності РОВ буквально на очах втрачають контроль над лівим берегом Дніпра”, – звернув увагу Коваленко.

Читайте також:  До ЗСУ можуть мобілізувати 5,5 млн українців, – Арестович

Він не виключив на тлі закупівлі баггі “розпилення” бюджетних коштів РФ. Один такий баггі залежно від комплектації росіяни оцінюють у 20-26 тис. дол., хоча середня вартість – 16 тис. дол.

За даними експерта, на фронті баггі Desertcross 1000-3 поки що не бачили.

Яка ситуація з баггі в ЗСУ
“В нашому інформаційному просторі постійно робляться акценти на дронах, що займають у волонтерській діяльності основну частину, але кластер баггі залишається якщо не з мінімальною, то взагалі без уваги”, – вказав Коваленко.

У контексті баггі він додав, що в України є непогані напрацювання – як-от “Хижак” від вінницької групи Buggy для ЗСУ. За словами Коваленка, на системному державному рівні забезпечення військ такою технікою не відзначається. Він зазначив, що тенденції з баггі не варто ігнорувати.

До слова, військовий експерт, ексречник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов попередив, що на Україну чекає складна зима, адже російські війська використовуватимуть на фронті боєприпаси від північнокорейських виробників.

The post Командування РФ планує змінити тактику і підходи до бойових дій: експерт назвав ознаку first appeared on UA-IN.

Запис Командування РФ планує змінити тактику і підходи до бойових дій: експерт назвав ознаку спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: