facebook

Примусова мобілізація”: люди у військовій формі “запакували” у бус військовозобов’язаного

У мережі з’явилося відео, на якому кілька представників військкомату силоміць затягнули у бус чоловіка у Львові. При цьому у жінки, яка намагалася його “відбити”, вибили з рук телефон.


Відповідне відео оприлюднив блогер та політолог Андрій Смолій, передає “Еспресо.Захід”.

“Черговий нічний скандал з ТЦК у Львові! Знов пакують. У жінки вибили телефон з рук”, – написав Смолій.

За його інформацією, інцидент трапився цієї ночі на вулиці Гавришкевича.

“П’ятеро людей у військовій формі знову “запакували” чоловіка у бус, вибивши з рук телефон у жінки, яка хотіла зняти “нічну мобілізацію”, – додав Смолій.

У Львівському ТЦК та СК відреагували на інцидент.

Читайте також:  Дружина Зеленського з’явилася на виборчій дільниці в новому образі (фото)

“До уваги громадськості та представників ЗМІ! Мережею інтернет поширюється інформація, щодо виникнення конфліктної ситуації між цивільним населенням та громадянами у військовій формі. Для уникнення соціальних загострень та конфліктних ситуацій повідомляємо наступне: перевіряємо даний факт, щодо причетності військовослужбовців ТЦК до даного інциденту”, – йдеться в повідомленні.

Командування Львівського ОТЦК та СП здійснює заходи для встановлення обставин, що склалися, з’ясовуються всі деталі даного випадку.

The post Примусова мобілізація”: люди у військовій формі “запакували” у бус військовозобов’язаного first appeared on UA-IN.

Запис Примусова мобілізація”: люди у військовій формі “запакували” у бус військовозобов’язаного спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: