facebook

“Вони йдуть від нас, не попереджаючи…”: у бою з ворогом загинув воїн Пасемник Ярослав Богданович

Сумна новина з фронту знову сколихнула Тернопільщину. Обороняючи країну від ворога, загинув молодший сержанта Ярослав Богданович Пасемник (1984 року народження), мешканець с. Жовнівка, що на Бережанщині.


Трагічну новину повідомив Перший відділ Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Загинув Ярослав 19 листопада під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.
“Ми часто чуємо “Герої не вмирают”.. Так, вони не вмирають у нашій пам’яті, у наших серцях, у наших спогадах. Але, на жаль, людини вже немає, ніщо не зможе її повернути… Вони йдуть від нас, не попереджаючи, залишаючи після себе світлі і хороші спомини, і…холодну, чорну порожнечу. А ми повинні завжди пам’ятати, що гинуть герої за нас. Тож на нас тепер лежить обов’язок жити достойно, боротися з ворогом так, як вони боролись заради нас, – йдеться в повідомленні військомату.

Читайте також:  Долар різко зросте: експерт розказав, що буде із курсом валют

 

The post “Вони йдуть від нас, не попереджаючи…”: у бою з ворогом загинув воїн Пасемник Ярослав Богданович first appeared on UA-IN.

Запис “Вони йдуть від нас, не попереджаючи…”: у бою з ворогом загинув воїн Пасемник Ярослав Богданович спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело.Категорії: